Студенти спеціальності «Філологія (англійська)» відвідали неповторний Відень

Навчання завжди слід доповнювати хорошим відпочинком. Так вважають студенти Мукачівського державного університету, які проходять навчання/стажування в рамках Програми міжнародної семестрової академічної мобільності на базі Академії імені Яна Длугоша в місті Ченстохова (Польща).
Цими вихідними студенти спеціальності «Філологія (англійська)» здійснили мандрівку до одного з найпрекрасніших та неповторних міст Європи – Відня. Знайомство із культурною столицею було нетривалим, однак дуже насиченим. Гуляючи старими вуличками, студенти познайомились з визначними пам’ятками культури та архітектури, а також відвідали один з найбільших музеїв в Австрії – Віденський етнологічний музей.
Знання іноземних мов дозволило вільно спілкуватися з жителями Відня.
Програма міжнародної семестрової академічної мобільності на базі Академії імені Яна Длугоша – це великі можливості, які відкриті для студентів Мукачівського державного університету.
Студентам, бажаючим отримати досвід навчання за кордоном та одночасно подорожувати Європою, нагадуємо, що реєстрація для участі у даній Програмі у ІІ семестрі 2017/2018 н.р. за спеціальностями «Туризм», «Менеджмент», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (англійська)», «Музичне мистецтво» триває. За детальною інформацією звертатися в деканат.