Студенти спеціальності “Конструювання та технології швейних виробів” Мукачівського державного університету – переможці Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

13 квітня 2018 року у м. Прешов (Словачинна) на базі Прешовського коледжу підприємництва відбувся ХІІІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів “Módna línia mladých-2018”, в якому взяли участь біля 300 учасників – дизайнерів з 20 навчальних закладів (15 – зі Словаччини, 2 – Чехії та 2 – з України). Україну представляли Мукачівський державний університет та Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ.

Членами  журі були відомі словацькі дизайнери, представники Міністерства освіти Словаччини та керівники округу. На розгляд журі було представлено 147 колекцій у 8 номінаціях.  У номінації «Вечірній одяг» перше місце зайняла колекція «Свита нареченої» авторів Бокоч Мар’яни, Шершун Марини, Чорба Лілії (студентів спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»), керівник – Сєдоухова Є.В.

Журі відмітило високий рівень професіоналізму студентів МДУ та нагородило колектив  викладачів спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» відзнакою та призом за вагомий внесок у розвиток індустрії моди.