Студенти Виноградівського державного коледжу Мукачівського державного університету взяли участь в благодійній акції «Подаруй дитині свято».

У рамках цього заходу було зібрано чималу кількість іграшок, для діток, які потребують нашої уваги та турботи.
Напередодні дня Святого Миколая 18 грудня студенти- волонтери Виноградівського державного коледжу МДУ разом з благодійним фондом «Виноградів» провели майстер-клас по виготовленню новорічної іграшки для малих пацієнтів дитячого відділення №2 Виноградівської райлікарні. Діти радо взяли участь в оздобленні янголів, сніговиків і новорічних кульок, які потім кожен з малих учасників мав змогу забрати додому або прикрасити ними святкову ялинку у відділенні.
Після цікавої спільної праці до дітей з подарунками та побажанням швидкого одужання завітав Святий Миколай, якого малеча зустріла радісними вигуками.
Варто сказати, що сьогоднішнє свято покращило лікарняні будні малих пацієнтів та додало сил на одужання, щоб вже зовсім скоро зустріти Новий рік не в стінах лікарні, а в домашньому затишку.