Студентська молодь за європейське майбутнє

19 травня 2017 року в приміщенні сесійної зали Мукачівської міської ради відбулася конференція, присвячена Дню Європи в Україні. Серед учасників заходу були представники ГО “Молодіжна ініціатива Закарпаття“, Школи Лідерства м. Мукачево, Відділу економіки та транскордонного співробітництва Мукачівської міської рада та студенти Мукачівського державного університету. Цьогорічне святкування Дня Європи в нашій державі відбувалося в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яка включає низку інформаційно – просвітницьких заходів, що їх Представництво ЄС в Україні проводить протягом року. Саме тому метою конференції було поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності молоді щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
У своїх виступах учасники конференції розповідали присутнім про перспективи України щодо інтеграції з Європейською спільнотою, про переваги членства України в ЄС, про форми співпраці між країнами, а також про транскордонний освітній простір. Зокрема, студенти факультету економіки, управління та інженерії презентували інформацію про нові форми співпраці між Мукачівським державним університетом і вищими навчальними закладами Польщі, про можливості отримання дипломів подвійного зразка, підписання угод про мобільність студентів та набуття професійного досвіду за європейськими принципами з перспективами престижного працевлаштування.
По завершенню конференції було підведено підсумки та зазначено, що День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між Україною та європейськими державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.