Профорієнтація – це система підготовки особистості до вільного та свідомого вибору професії.
Тому метою спільної роботи кураторів груп та студентів стало не просто провести профорієнтаційну бесіду, а забезпечити усвідомлений вибір абітурієнтом майбутньої спеціальності і звичайно ж, забезпечити майбутнім студентам можливість комунікації з навчальним закладом.

Враховуючи те, що школярі з більшим інтересом слухають ближчих за віком співбесідників, активісти студентського самоврядування зустрілися з учнями 11 класів. Студенти університету поділилися з школярами особливостями студентського життя в Мукачівському державному університеті, а саме: комфортабельні приміщення гуртожитків університету з науковою бібліотекою, безкоштовним Інтернетом, доступом до WI-FI, стадіоном; можливість отримати подвійний диплом (український та європейський); участь студентів у конференціях, фестивалях, у виконанні грандів; стажування за кордоном; цікаві знайомства.