Студреспубліка – унікальна країна студентів вищих навчальних закладів.

4 травня студентам МДУ було презентовано Студентську республіку Закарпаття.

Студреспубліка – унікальна країна, яка має свою владу та власні гроші (студіки), правила та закони. Завдання програми: розкриття творчого, освітнього та соціального потенціалу, популяризація надсучасних форм змістовного дозвілля, здорового способу життя молоді, сприяння міжнародній мобільності студентів, діалогу між молоддю різних регіонів України.
Регіональний етап Студреспубліки Закарпаття у 2017 році проходитиме на базі туристичного комплексу «Лумшори» Перечинського району з 29 червня по 02 липня. Чотири дні будуть насичені конкурсами, змаганнями, активним відпочинком.
Приєднуйтесь до країни майбутнього – Студреспубліки!
Щоб взяти участь у програмі необхідно звернутися до голови студентського самоврядування Мукачівського державного університету Стойки Богдани,
т. 095 882 36 99.