Святкування Дня працівника освіти

Студенти музичного відділення гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ разом з викладачами організували концертну програму для педагогічного колективу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ до Дня працівника освіти.

З вітальною промовою та привітанням до викладачів звернувся директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України І.І. Кушнір та перший проректор МДУ, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України В.В. Гоблик.

За сумлінну працю було нагороджено викладачів грамотами та цінними подарунками обласного управління освіти Закарпатської ОДА, Мукачівського міськвиконкому, МДУ, ГПК МДУ.

Концертну програму прикрасив спів солістів Олександра Зейкана, Валентина Малікова, народного ансамблю «Любисток» (художній керівник Л.В. Мусієць), мішаного хору студентів , а закарпатського колориту задав народний танцювальний колектив «Латірчанка», художній керівник Н.В. Шляхта.