Святкування Міжнародного дня туризму в Мукачівському державному університеті!

Напередодні Міжнародного дня туризму в Мукачівському державному університеті відбувся масштабний захід, організований кафедрою суспільних дисциплін та фізичної культури.

Доцент кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Гавришко С.Г. привітав учасників змагань та вболівальників з професійним святом, побажав всім міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення в навчанні.

Старший викладач кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Мороз Ф. В. доєднався до привітань та довів до учасників план туристичних змагань, який складається із спортивної та конкурсної програм.

У змаганнях взяли участь дві команди «Спартак» та «Чемпіон». В спортивній програмі перемогу виборола команда «Спартак».

Кращими в стрибках на скакалці були:

• Василишин Михайло Г –11,
  • Гучко Яна ГРС –11,
  • Шаповал Мар’яна ГРС –11.

В конкурсній програмі перемогла команда «Чемпіон». Вболівальники емоційно підтримували своїх одногрупників.

Святкування Міжнародного дня туризму завершилося конкурсом туристичної пісні.

Категорії: Кафедра туризму та рекреації, Кафедра суспільних дисциплін та фізичної культури.