Свято знавців рідної мови

Стало вже доброю традицією для  Мукачівського державного університету  проводити свято знавців рідної мови. Ось і цього року  кафедрою філологічних дисциплін та соціальних комунікацій проведено І етап ХVІІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Метою його є підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої студентської молоді. Цей захід має важливе значення, оскільки допомагає кожному студенту відчути себе частиною українського народу, нації, частиною України, носієм державної мови.

У конкурсі  брали участь студенти педагогічного, гуманітарного факультетів, а також факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Перемогу в ньому  здобула Рушанскі Юлія, студентка групи СО(АМЗЛ)-1. Її робота  відзначається змістовою та граматичною правильністю відповідей, оригінальністю мислення та  мовлення, повнотою змісту, точністю й доцільністю використання слів, творчим підходом, образністю думки й умінням висловлювати власні судження. Студентку рекомендовано до участі в обласному  етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.  Друге місце зайняли Легач Надія,  група  ГРС-1 та Попович Іванна,  група Г-1, третє місце посіли Росол Юліана, студентка групи  ПО-1 та Казіста Ніколетта, група (СО(АМЗЛ)-1).