«Тижневик професійної майстерності»: день 1

У рамках проекту «Мистецькі зустрічі» 20-24 березня 2017 року кафедрою співу, диригування та музично-теоретичних дисциплін проводиться «Тижневик професійної майстерності» за участі провідних фахівців у галузі мистецької освіти – викладачів ВНЗ України та вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів області.

20 березня відбулись майстер-класи «Урок музичного мистецтва» Лауреатів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017» у номінації «Музичне мистецтво»:

• Булини Віталії Михайлівни, вчителя музики Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Сабов Лариси Андріївни, вчитель музики НВК «Гармонія» м. Мукачево.

Учасниками майстер-класів стали студенти МДУ напряму підготовки «Музичне мистецтво» та ІІІ-ІV курсів МГПК МДУ.

Гості представили колегам та студентам свій досвід роботи щодо підбору музичного репертуару, організації вокально-хорової роботи, методів і прийомів сприймання музики; залучили всіх учасників заходу до плідної співпраці у групах, під час якої студенти отримали практичні навички проведення інтерактивних форм роботи на уроках музичного мистецтва.

У ході обговорення майстер-класів вчителі В.М. Булина та Л.А. Сабов наголосили, що музика й музичне мистецтво в школах  не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який надає емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю людини. Наше сьогодення зумовило появу багатьох варіантів навчальних програм з музики для загальноосвітньої школи, однак спільним залишається основне завдання  вдосконалювати методику проведення уроків музичного мистецтва як основної форми музично-естетичного виховання школярів.

Качур М.М., завідувач кафедри співу, диригування та музично-теоретичних дисциплін наголосила на тому, що організаційно-методична система викладання музичного мистецтва в загальноосвітній школі має спрямовуватися на виховання особистісно-ціннісного ставлення до музичного мистецтва, розвиток загальних та спеціальних здібностей учнів, виховання творчого потенціалу та здатності до самореалізації та духовного самовдосконалення.

-9REbByKNc4
« 1 of 10 »

Проведені для студентів майстер-класи були змістовними, цікавими, корисними, адже вони отримали необхідні знання для подальшого професійного зростання.