Тренд туризму Закарпаття – подорожі в «дику природу»

Подорожі в «дику природу» з кожним роком стають популярними. Сучасні туристи вже не хочуть відпочивати в п’ятизіркових готелях з усіма досягненнями цивілізації, їх приваблює «дикий» відпочинок – з чистим повітрям, неходженими доріжками і стежками, на яких можна побачити унікальні, в більшості червонокнижні,  рослини і птахи, зустріти дикі тварини.
Закарпатська область – унікальна територія, де ще  збереглася природа в дикому недоторканому стані. Саме такі території є перспективними для розвитку різних видів природничого туризму.
Одне з найбільших в Україні Великобичківське лісомисливське господарство (керівник Сойма Ю.М.) щорічно розширює свої рекреаційні можливості відкриваючи нові території «недоторканої» природи для туристів. На території дев’яти лісництв, які входять до лісомисливського господарства, проводяться активні роботи з прокладання екологічних маршрутів та стежок, розбудови інфраструктури для екологічного, мисливського, спортивного та інших видів природоорієнтован6ого туризму.
Під керівництвом ректора Щербан Т.Д до розробки нових туристичних маршрутів долучилися і науковці Мукачівського державного університету. Викладачі кафедри туризму і рекреації разом з працівниками лісомисливського господарства провели підготовчі польові роботи з проектування траси нового туристично-екологічного маршруту між рекреаційними пунктами «Апецька» та «Пуркарецин». Загальна довжина нового маршруту складатиме 6,8 км, він проходитиме  пересічною місцевістю з перепадами висот від 600 до 1380н.р.м. Маршрути буде промарковано з врахування європейських вимог, на них планується закласти оглядові площадки (супер точка тур), встановити інформаційні щити з короткою характеристикою місця зупинки.