Тренінг – ефективний метод навчання життєвим навичкам

Швидкість і різноплановість сучасного життя вимагає від нас високої психологічної стійкості, міцності нервів, комунікабельності та грамотності в спілкуванні. Ці життєві задачі покликані вирішити психологічні тренінги, які проводилися  в  перший день «Літньої школи» в Мукачівському державному університеті. Оскільки учні та студенти потрапляють в нове для них суспільне та комунікативне середовище, то їм особливо потрібні нові знання та вміння.

Учасникам тренінгу пропонується не тільки отримати теоретичні знання з проблеми, а й практичні. Навчитися у своєму житті використовувати нові підходи, навики, вміння і т.п.

Більшість психологічних шкіл єдині в думці, що людину можна навчити по-іншому подивитися на ситуацію, по-іншому її оцінити і, відповідно, по-іншому на неї відреагувати. Головним завданням тренінгу і є навчити людину реагувати на подію не так, як вона колись звикла, і навчити її вибирати найкраще з декількох варіантів реагування. Ключовим принципом психологічних тренінгів стало поєднання різних видів діяльності в процесі занять: спілкування, ігри, навчальні методики.

Психологічні тренінги дали можливість студентам та учням підвищити рівень психологічної стійкості, виробити навички швидкого прийняття рішень, виробити вміння чітко діяти в складних життєвих ситуаціях. Крім того, учасники таких тренінгів демонструють хорошу адаптивність в колективі, відмінні особистісні якості.

IMG_4359 – копія
IMG_4356 – копія