Туризм — перспективна діяльність

Праця в туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних, є можливість відвідати величезну кількість країн, вона не рутинна, одноманітна, а цікава та різнобічна. Водночас вимагає від спеціаліста у сфері туризму спеціальних навичок, професійної комунікації, обізнаності, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

Туризм та сфера послуг є головним фактором і основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Невід’ємною частиною навчання у туристичному напрямку є досконале вивчення іноземних мов професійного спрямування. Тому, важливою перевагою програми підготовки фахівців з туризму у Мукачівському державному університеті є особливий акцент на поглибленому вивченні студентами кількох іноземних мов — англійської німецької та французької. Це забезпечуватиме високий рівень підготовки та конкурентоспроможності на ринку праці фахівців.

Випускова кафедра співпрацює з університетами та підприємствами таких зарубіжних країн як Польща. Відповідно до укладених договорів, є можливість брати участь в обміні студентами, проходити стажування та практику, а також працювати під час навчання.

Сфера професійної діяльності випускника:
— фахівець з організації довкілля
— фахівець з conference сервісу;
— організатор подорожей (екскурсій)
— інспектор з туризму;
— інспектор –  методист з туризму;
— екскурсовод;
— фахівець з туристичного обслуговування;
— Фахівець з спеціалізованого обслуговування;
— фахівець з розвитку сільського туризму;
— інших фахівців у галузі управління;
— інструктор оздоровчо – спортивного туризму;
— фахівець із туристичної безпеки.

Сертифікати ЗНО 2018:

1. Українська мова та література ( не менше 100 балів)
  2. Іноземна мова ( не менше 100 балів)
  3. Географія або математика ( не менше 100 балів)