Творча зустріч викладачів, студентів Мукачівського державного університету з прозаїком, філософом, публіцистом Мирославом Дочинцем

29 березня 2018 року в Науковій бібліотеці Мукачівського  державного університету відбулася творча зустріч з відомим закарпатським письменником М. Дочинцем, автором більше 40 книг, які перекладені багатьма мовами світу. Його книги – мудрі порадники для дорослих та дітей. В них автор кількома словами влучно, ясно, відверто передає те, що ми відчуваємо все життя! В рядках його книг – свобода слова, між рядками – свобода мовчання.

Творчий вечір пройшов на одному подиху, гості поринули в атмосферу вічності, неперевершеності, добра, миру, гармонії з природою. Всі присутні із захопленням слухали автора, який розповідав  про свої книги, про те, як вони з`явилися, хто їх герої. Провідний бібліограф Бабіля М.В. та провідний бібліотекар Гульпа Н.І. вдало доповнювали автора, презентуючи його книги.

Приємною несподіванкою для Мирослава Івановича було те, що його праці досліджує науковець  Мукачівського державного університету – к. філол. н., доцент Прокопович Л.С. Предмет її розвідок – книга «Мафтей». Лідія Сигізмундівна поділилась з присутніми  своїми дослідженнями, враженнями про книгу та творчість письменника.