Творчий вечір

21 лютого 2018 року в Лицарську залу замку «Паланок» шанувальників поетичного слова запросили на творчий вечір вишуканої поезії Тетяна Рибар та Віктор Дворніченко.

Поціновувачі високого слова мали змогу насолоджуватися чудовими віршами вже добре знаної в мистецьких колах поетки, художниці, заступниці голови Літературного об’єднання «Рідне слово» Тетяни Рибар та журналіста, письменника, головного редактора газети «Мукачево» Віктора Дворніченка.

На вечорі звучали вірші інтимні й сповідальні, ностальгійні й пророчі, сповнені непідробного ліризму та тривожних ритмів кохання. Серед гостей були члени кафедри філологічних дисциплін та соціальних комунікацій Ірина Розман, Лідія Прокопович і студенти гуманітарного факультету МДУ.

Л. Прокопович