У дитинства край завітав святий Миколай

Всі знають, що День Святого Миколая – це день покровителя всіх дітей і мандрівників. Щороку діти з нетерпінням чекають, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколайчик принесе їм подарунок, дбайливо сховає його під подушку або в чобіток.
Вчора, 19 грудня, в день святого Миколая здійснилися бажання 41 вихованця Перехрестівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. (с. Перехрестя, Виноградівський район).
Це свято їм подарували студенти та викладачі педагогічного факультету Мукачівського державного університету, які прийняли активну участь в акції «Люби ближнього, як самого себе» і за зібрані кошти придбали предмети особистої гігієни, фарби, олівці, зошити, розмальовки, настільні ігри, фрукти, солодощі, іграшки.
Із святковою виставою діток привітали студенти спеціальності «Музичне мистецтво». Святий Миколай подарував усім присутнім гарний настрій, а Ангели створили особливу чарівну атмосферу свята. Діти спільно з гостями співали святкових пісень та колядки.
А насамкінець – довгоочікувані подарунки та фото на згадку.
Ручні поробки, світлі дитячі усмішки, щасливі очі і щира вдячність – найбільша винагорода за організоване дійство.