У Мукачівському державному університеті старував мистецький проект «СТУДЕНТСЬКА ФІЛАРМОНІЯ»!

8 листопада 2017 року у Мукачівському державному університеті стартував мистецький проект кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва «СТУДЕНТСЬКА ФІЛАРМОНІЯ»! Метою діяльності Студентської Філармонії є розвиток та пропаганда музичного мистецтва, виховання духовності, високого естетичного смаку студентів на високохудожніх зразках класичної та сучасної музики, залучення талановитих студентів-музикантів до активної концертної діяльності в рамках співпраці, в тому числі міжнародної, між студентами мистецьких закладів та спеціальностей в процесі підготовки музичних постановок, театралізованих дійств, концертних та інших програм.
9 листопада 2017 р. в рамках проекту відбувся концерт студентки факультету музичного виконавства ім. Б.Бартока Університету м. Мішкольц (Угорщина) – Олени Короленко (клас професора Клари Іван).