У перспективі – співробітництво

21 березня 2017 року відбулася робоча поїздка делегації науково-педагогічних працівників кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва педагогічного факультету Мукачівського державного університету В.В.Гаснюк та А.А.Ленд’єл-Сяркевич до Угорщини, зокрема Ніредьгазького та Дебреценського університетів.

В ході зустрічей з керівництвом вузів відбулось ознайомлення з університетами, проведено засідання «круглого столу» з актуальних питань розвитку мистецької освіти, обговорено питання організації спільних наукових заходів, участі угорських науковців у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецька освіта в європейському соціокультурному просторі  ХХІ століття» та визначено перспективні напрямки міжнародного співробітництва між університетами.