У Виноградівському державному коледжі МДУ розпочала роботу експертна комісія

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.01.2018 року № 011-А з 24 січня 2018 року у Виноградівському державному коледжі МДУ розпочала роботу експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.14010301 «Туристичне обслуговування» під головуванням завідувача кафедри соціальної географії та рекреаційного природокористування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора географічних наук, професора Кілінської Клавдії Йосифівни та члена комісії завідувача випускної кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, кандидата економічних наук Стешенко Лесі Ігорівни. Комісія працюватиме в період з 24 по 26 січня 2018 року, відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.