Учасники проекту “ПрофіКемп” команда «Munkachband» відвідала Музей прикладного мистецтва Закарпаття Мукачівського державного університету

Учасники проекту “ПрофіКемп” команда «Munkachband», досліджуючи професії: «вишивальник ручної вишивки», «гончар», «ткаля» завітали до Музею прикладного мистецтва Закарпаття Мукачівського державного університету де мали змогу насолодитися красою орнаментів на українському одязі, домотканих рушниках, неповторними глиняними виробами ручної роботи; побачили унікальні вироби,  які несуть у собі життя і побут нашого народу.

Працівники музею Олійник В., Буряс В., Матей К. радо зустріли відвідувачів і провели інформаційно-ознайомчу екскурсію по виставковому залу.

Олійник В.В. розповіла про експонати музею, історію краю, звичаї, традиції. В музеї панувала цікава атмосфера зустрічі з минулим.

Екскурсія гостям сподобалась, про що свідчить відгук  на сторінці команди «Munkachband»:

«Музей прикладного мистецтва – це одне з тих місць, які варто відвідати кожному туристу, який завітав у наше чудове місто Мукачево. Тут можна знайти велику кількість цікавих експонатів. Навідавшись в цей музей, мандрівник не тільки дізнається багато нового про прикладне мистецтво, а й отримає можливість насолодитися роботами талановитих майстрів. Ця екскурсія надихнула нас на творчість! Запрошуємо і Вас відвідати музей прикладного мистецтва!”

Категорії: Музей прикладного мистецтва Закарпаття Мукачівського державного університету