Участь у науково-практичній конференції

22 листопада 2017 року студент спеціальності «Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередач» Виноградівського державного коледжу МДУ Декет Едуард під наставництвом викладача-методиста української мови Савка Л.І. взяв учать у ХІІ Закарпатській науково-практичній конференції «Із глибин віків – до сьогодення моя мова береться й живе!» присвяченій Дню української писемності і мови, що проходила в м. Ужгород.
Викладачі української мови та літератури ВДК МДУ вже багато років підтримують проведення таких заходів та беруть активну участь конференціях. Цьогоріч тема конференції розкрита по-новому, з сучасним баченням. Декет Е. звернувся до публіки мовою молоді – начиткою репу власного авторства, розкрив значення рідного слова у дусі патріотизму, свідомої любові до своєї землі, намагався привернути увагу до проблем функціонування української мови у різних сферах життя країни.
Висновком виступу був заклик переходити на українську.