Успішний результат участі в олімпіаді

5 – 6 квітня 2017 року у Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».
Програма олімпіади включала два конкурсні дні. 5 квітня відбулося урочисте відкриття та знайомство. У другій половині дня пройшло жеребкування і 52 учасники Всеукраїнської олімпіади виконували тестові завдання. Наступний конкурсний день був практичного спрямування – студенти складали плани-конспекти, проводили фрагменти уроків з навчальних предметів початкової школи.
Мукачівський державний університет гідно представила студентка педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» (група ПО-2сп) Бурч Інга. З максимальних 91 балу, вона набрала – 84,5. Наша студентка стала переможницею у 2 номінаціях:

• «Педагогічна техніка, теоретична підготовка»,
  • «Педагогічне мовлення».

Журі відмітило високий рівень професійної підготовки майбутніх вчителів початкової школи Мукачівського державного університету і оголосило подяку всьому професорсько-викладацькому складу.

Всеукраїнська студентська олімпіада – це не тільки змагання, а й нові знайомства, зустрічі, враження, обмін досвідом……