Успіхи за шахівницею

21 березня 2017 року, кафедрою фізичного виховання, за програмою універсіади Мукачівського державного університету проводилась особисто-командна першість з шахів серед студентів, в якій взяли участь команди чотирьох факультетів.

В особистій першості серед юнаків, впевнено провівши всі свої партії, на вищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Тіба Владислав, студент факультету економіки, управління та інженерії.

Серед дівчат, після першого кола ігор три учасники набрали однакову кількість очків. Після повторної гри перемогу здобула студентка педагогічного факультету Шпеник Тетяна.

В командному заліку перемогу святкували студенти гуманітарного факультету, друге і третє місця розділили команди факультету економіки, управління та інженерії та педагогічного факультету.

Переможці змагань, за сприяння голови ППО ПС МДУ Білака Г.Г., були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо переможців!

Головний суддя змагань – завідувач кафедрою фізичного виховання, доцент, канд. наук з фіз. вих. і спорту Гавришко С. Г.