Відповідно до оприлюднених Міністерством освіти і науки України Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році для вступу до магістратури за спеціальностями «Психологія», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» передбачається проведення єдиного фахового вступного випробування з іноземної мови (англійської, або німецької, або французької, або іспанської мови) у формі ЗНО.
З огляду на зазначене на базі Мукачівського державного університету розпочали роботу безкоштовні підготовчі курси з підготовки та вивчення іноземної мови для бажаючих навчатися за даними спеціальностями.
За детальною інформацією щодо роботи курсів звертатися до координатора курсів Брецко Ірини Іванівни (моб. тел.0502238640).