В Мукачівському державному університеті пройшов навчальний вебінар для аспірантів

Процес модернізації закладів загальної середньої освіти, а особливо зараз, під час проведення пілотного проекту впровадження опорних шкіл, значно активізується. Перед сучасним науковцем, викладачем, педагогом стоять нові виклики, зумовлені, насамперед, глобальною трансформацією освіти та освітніми реформами в Україні.

12 листопада в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету пройшов навчальний вебінар «Електронні освітні ресурси: інноваційні засоби підвищення цифрових компетентностей педагога».

Доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової та дошкільної освіти, завідувач лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту ПТО НАПН України, Карташова Л.А. поділилася з аспірантами МДУ знаннями та досвідом роботи з електронними освітніми ресурсами.

Категорї: Кафедра педагогіки початкової та дошкільної освіти, Наукова бібліотека МДУ