В Мукачівському державному університеті проведено круглий стіл на тему «Адаптація вищої освіти в європейський простір»

Освіта повинна крокувати в ногу з часом та відповідати вимогам сучасності. Саме на цьому наголошували учасники круглого столу «Адаптація вищої освіти в європейський простір», який відбувся в Мукачівському державному університеті 06 лютого 2018 року.

З вітальним словом до учасників звернулася ректор Мукачівського державного університету д.психол. н., професор Щербан Т.Д., яка познайомила присутніх з програмами та проектами, які діють в університеті. Продовжили виступ ректора координатор проекту «Подвійний диплом» д.е.н., професор Реслер М.В. та головний координатор програми міжнародної семестрової академічної мобільності к. геогр. н., доцент Смочко Н.М., які в деталях розповіли гостям про особливості навчання за даними проектами. Водночас запрошені на круглий стіл керівники шкіл м. Мукачево та Мукачівського району, учні, батьки мали змогу почути розповіді студентів – безпосередніх учасників даних проектів, які радо поділилися з присутніми своїми враженнями від навчання за кордоном за програмами міжнародної семестрової академічної мобільності та проектом «Подвійний диплом».

Учасники круглого столу мали можливість ознайомитися із особливостями вступної компанії 2018 року, про які майбутнім вступникам розповіла відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Медвідь Л.І.

Загалом захід пройшов на позитивній ноті і залишив приємні враження у присутніх.