В Мукачівському державному університеті засновано українсько-польський мультидисциплінарний журнал

У січні 2018 року Мукачівський державний університет отримав Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Міжнародний науковий журнал «ОСВІТА і НАУКА». Це четверте наукове видання, яке видається в Мукачівському державному університеті.

Це перший українсько-польський журнал на Закарпатті, який надає науковцям різних наукових напрямів можливість друку змішаними мовами: українською, англійською, німецькою, російською, польською, угорською, словацькою, чеською, болгарською, румунською. До редакційної колегії ввійшли провідні науковці України, близького і далекого зарубіжжя. Співзасновник видання – Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Вихід першого номера журналу планується у квітні 2018 року.

→Переглянути свідоцтво