Важливо! Безкоштовна Міжнародна програма обміну для студентів МДУ в Польщі

У жовтні 2017 року для студентів Мукачівського державного університету розпочинається реалізація семестрової Програми академічної мобільності, що надає можливість студентам Мукачівського державного університету безкоштовно навчатися в Академії Яна Длугоша в Польщі тривалістю 3 місяці в рамках Міжнародної програми обміну студентів, що фінансується за кошти ЄС. За попередньою домовленістю між адміністраціями університетів, в процесі навчання студенти вивчають фахові дисципліни, які після успішного складання та повернення в МДУ їм перезараховуються. Участь у даній Програмі мають студенти за спеціальностями «Практична психологія», «Туризм», «Менеджмент», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (Англійська)», «Музичне мистецтво». Спільне навчання в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові та в нашому університеті дає можливість в перспективі отримати подвійний диплом.

Детальніше: http://www.ajd.czest.pl/

Набір учасників до Програми у першому семестрі 2017/2018 навчального року в Польщі триває до 20 серпня. Всім бажаючим звертатись у свої деканати!