Важливо! Безкоштовне семестрове навчання студентів МДУ в Польщі

Продовжується співпраця з Гуманістично-природничим університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща)!

Студенти Мукачівського державного університету мають можливість безкоштовно навчатися в Гуманістично-природничному університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові тривалістю 3 місяці в рамках Міжнародної програми обміну студентів, що фінансується за кошти ЄС.

За домовленістю між адміністраціями університетів, в процесі навчання студенти вивчають фахові дисципліни, які після успішного складання та повернення в рідний університет їм перезараховуються.

Участь у програмі можуть взяти студенти денної форми навчання ІІ,ІІІ,IV курсів бакалаврату та І курсу магістратури спеціальностей:

• Дошкільна освіта;
  • Початкова освіта;
  • Початкова освіта та психологічний супровід освітньої діяльності;
  • Музичне мистецтво;
  • Середня освіта (музичне мистецтво);
  • Середня освіта (англійська мова та зарубіжна література);
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
  • Психологія;
  • Професійна освіта (дизайн);
  • Туризм;
  • Менеджмент;
  • Публічне управління та адміністрування.

Спільне навчання в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові та в нашому університеті дає можливість в перспективі отримати подвійний диплом.

Детальніше: http://www.ujd.edu.pl/

Набір учасників до Програми у першому семестрі 2018/2019 навчального року в Польщі триває до 25 липня. Всім бажаючим звертатись у свої деканати!