Великодній кошик

Великдень – це свято, яке приносить у наші сім’ї злагоду, закликає творити добрі справи та бути милосердними. Але є ті, кого не радують навіть свята, ті, хто обмежений фінансовими чи навіть фізичними можливостями.
Саме для того, щоб подарувати радість таким людям напередодні світлого свята Пасхи, студенти Мукачівського державного університету в рамках благодійної акції «Великодній кошик» відвідали одиноких малозабезпечених пенсіонерів та вручили їм пасхальні подарунки (продукти харчування, солодощі та фрукти). Кошти для проведення благодійної акції були зібрані Студентською радою університету під час проведення ярмарки-виставки робіт студентів нашого вузу.

Щира радість та вдячність в очах стареньких назавжди закарбуються в пам’яті студентів.

Сочка Л., голова студради