Вибір професії сьогодні

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

15 червня в гості до Мукачівського державного університету завітали учні Мукачівського ліцею. Мета зустрічі полягала у наданні профорієнтаційної підтримки учням  у виборі майбутньої професії. В зустрічі з учнями взяли участь  ректор МДУ проф. Щербан Т.Д., відповідальний секретар Приймальної комісії МДУ  Медвідь Л.І., керівник Літньої школи МДУ Брецко І.І., викладачі  Березовська Л.І. та Гарапко В.І.

Під час зустрічі представники ВНЗ розповіли про історію університету, його факультети та структурні підрозділи. Старшокласники отримали цікаву інформацію про значущість спеціальностей, перспективи працевлаштування, а також про переваги навчання в рідному місті. Учням розповіли про культурно-масові та освітні заходи, що проходять в університеті: концерти, КВК, спортивні змагання, олімпіади, конференції тощо.