Відкриті нові можливості для спільної співпраці Мукачівського державного університету та Мукачівської міської ради

13 вересня 2017 року за участі міського голови А.Балоги було підписано угоду про співпрацю між Мукачівським державним університетом, Мукачівською міською радою та Мукачівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №13. Ректором МДУ Т.Д. Щербан, начальником управління освіти, молоді та спорту К.Кришінець-Андялошій , директором школи Л.Ковач було обговорено головні завдання та визначено мету творчої співпраці. В Угоді зазначені основні напрями , за якими здійснюватиметься співробітництво між освітніми закладами міста.

Договір створює нормативне підґрунтя для координації роботи між МДУ та міською радою щодо реалізації завдань державної програми «Освіта», Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та відкриває нові можливості для спільної навчальної діяльності , проведення творчих та оздоровчих заходів на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13.

Мукачівський державний університет взяв на себе зобов`язання у підготовці висококваліфікованих працівників, здійснювати підготовку , перепідготовку, підвищення кваліфікації фахівців, надавати можливість користуватись матеріальною базою університету, фондами наукової бібліотеки, надавати методичну допомогу при проведенні спільних конференцій, семінарів, круглих столів, тощо.