Відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля!

На педагогічному факультеті МДУ відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівника дошкільної освіти.

Найголовніше в професії вихователя – завжди залишатися дитиною в душі! Під закликом «Дитинство не зникай!» студенти спеціальності «Дошкільна освіта» провели флешмоб, який став яскравою родзинкою святкової програми.

Продовження свята проходило в конференц-залі, де зібралося багато студентів та викладачів. З вітальним словом виступили заступник декана педагогічного факультету Попович О.М. та завідувач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Черепаня Н.І.

З представленням презентації на тему: «Моє покликання – вихователь» виступила магістрантка 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Ільницька Маріанна, яка відзначила, що працювати в дошкільній освіті — високе покликання і велика відповідальність. Бути вихователем — це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людністю

Цікавою частиною свята стала демонстрація відео-інтерв’ю на тему:  «Вихователь очима дітей», який готувався студентами різних курсів з метою дізнатися, яким бачать свого вихователя дошкільники.

Сюрпризним моментом стала гра «Впізнай викладача», під час якої студенти впізнавали викладачів за дитячими фото.

Радісною  частиною заходу стала посвята першокурсників у спеціальність «Дошкільна освіта». Студентам вручили креативні подарунки, які символізують дитинство та пам’ятки-поради майбутнім вихователям!

На завершення святкової програми студенти групи ДО-1 Мурис Тетяна та Бабінець Наталія подарували гостям пісню «Малесенькі долоньки».

Категорії: Кафедра теорії та методики дошкільної освіти