Випускний бал магістрів Мукачівського державного університету-2018

16 лютого 2018 року в Eventum Hall відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів Мукачівського державного університету. Цьогоріч підійшли до довгоочікуваного фінішу – завершення навчання та отримання диплома магістра – перепустки у новий статус висококваліфікованих фахівців, 262 випускники.

Відкриття свята розпочалось невмирущим студентським гімном «Гаудеамус».

З вітальним словом до магістрів та гостей звернулася ректор Мукачівського державного університету Т.Д. Щербан, яка привітала магістрів зі святом, побажала професійних злетів, реалізації їх як особистостей та зазначила, що вони можуть завжди розраховувати на підтримку та допомогу з боку керівництва та викладачів університету, закликала не забувати рідний навчальний заклад та гордо нести у світ почесне звання випускника Мукачівського державного університету.

Мер міста Мукачево Балога А.В. привітав магістрів з отриманням дипломів та нагородив кращих студентів Почесними грамотами Виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Декани факультетів урочисто вручили дипломи випускникам-магістрам.

Студенти висловили щирі слова вдячності викладачам та працівникам університету за співпрацю, підтримку та розуміння протягом навчання!

Ведучі Аліна Поляк та Юрій Чорій підтримували неймовірну атмосферу свята та додавали позитивного настрою присутнім. Родзинкою свята були пісні у виконанні фіналістки телешоу «Голос. Діти-3» Іванни Решко, викладача Мукачівського державного університету Аліни Поляк, магістрантки Аліни Богдан та Мартіни Кельман.