Виставка великодніх композицій

Напередодні Великодня в Мукачівському державному університеті студенти 1-3 курсів англійської філології гуманітарного факультету організували виставку великодніх композицій. На виставці були представлені пасхальні композиції та писанки, виготовлені в різних техніках: квілінгу, бісероплетіння, паперопластики, модульного орігамі, народного розпису. Роботи студентів відображали колорит Закарпатської області, адже кожен старався передати традиції, притаманні своєму регіону.

Великодні звичаї, значення орнаментів та символів Пасхи, прадавність виникнення цього свята, що сягає глибини тисячоліть – важливі теми, що стосуються кожного. Тому студенти підготували цікаві розрповіді-презентації на англійській мові.