Вітальні листи та подяка для студентів – обліковців від професійного українського видання

Постійний медіапартнер кафедри обліку і оподаткування та маркетингу – всеукраїнська професійна газета «Все про бухгалтерський облік» – привітала студентів Мукачівського державного університету спеціальності «Облік і оподаткування» та «Професійна освіта. Економіка» з нагоди Міжнародного дня студента. З цією метою в читальному залі університетської бібліотеки було організовано зустріч представника редакції газети Сушко А.В. зі студентами 1 курсу, на якій майбутнім фахівцям з обліку вручили вітальні листи, розповіли про новинки газети та особливості роботи її сайту.
Менеджер зі зв’язків з громадськістю газети Сушко А.В. зустрілася із завідувачем кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Реслер М.В. та від імені директора редакції вручила Подяку кафедрі за багаторічну відданість справі, наполегливість, високий професіоналізм та цілеспрямованість.