ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ МДУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» – ПЕРЕМОЖЦІВ XIV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ «ГОЛОС КРАЇНИ»!

З 21 по 29 квітня в Києві проходила  XIV Всеукраїнська музична олімпіада «ГОЛОС КРАЇНИ», яка поєднувала інструментальний конкурс, вокальний та хоровий конкурс, конкурс композиторів, конкурс диригентів та музично-теоретичну олімпіаду. Традиційно вона проходила під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.

У заході, що проходив у кращих залах м. Києва – КССМШ ім. М.В. Лисенка, Національній академії мистецтв України, Національній спілці композиторів України, взяло участь 538 конкурсантів з 169 навчальних закладів 82 населених пунктів України. Виступи учасників олімпіади оцінювали 53 члена журі, серед яких: 8 народних артистів України, 3 лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, 11 заслужених артистів України, 10 заслужених діячів мистецтв України, 2 заслужених працівника культури України, відомі музиканти і ведучі педагоги України.

У цьому потужному культурному форумі сучасної європейської України виконавську майстерність продемонстрували викладачі та студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Мукачівського державного університету, які виявили такі результати:

Результати учасників-виконавців МДУ

у XIV Всеукраїнській музичній олімпіаді «ГОЛОС КРАЇНИ»

Учасник Студент групи / викладач кафедри Приз Номінація
Коструб Софія Костянтинівна студентка групи ММ-4; класу вокалу  к.пед.н., доц. Гаснюк В.В. Лауреат

1 ступеня

Сольний спів (академічний вокал)
Мусієць Євгеній Григорович асистент кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Лауреат

1 ступеня

Клавішні духові інструменти, естрадна програма
Дует «YeS» викладачі кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва – С.Ю. Добош та   Є.Г.Мусієць Лауреат

1 ступеня

Естрадні та джазові інструментальні ансамблі (дуети, тріо, квартети)
Боднар Олеся Михайлівна асистент кафедри співу, диригування і музично-теоретичних дисциплін Лауреат

2 ступеня

Сольний спів (академічний вокал)
Дует «YeS» викладачі кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва – С.Ю. Добош та Є.Г.Мусієць Лауреат

2 ступеня

Інструментальні ансамблі, класична програма (дуети, тріо, квартети)

«З оркестром»:

сольний спів (академічний вокал)

Горват Віталій Вікторович студент групи ММ-1м; класу вокалу викладача Біличко М.С. За вокальну технічну майстерність Сольний спів (академічний вокал)
Кентеш Іштван Степанович студент групи ММ-3;

класу фортепіано ст. викладача Буркала С.М.

За високу майстерність у виконанні класичної музики Фортепіано, класична програма

Всеукраїнська музична олімпіада є відкритим комплексним музичним змаганням, в якому мають місце загальнокомандні заліки не лише конкурсантів, а й концертмейстерів-переможців, педагогів-переможців та навчальних закладів-переможців:

Результат загальнокомандного заліку концертмейстерів

Місце Концертмейстер Кількість балів Усього учасників
6 Кентеш Іштван Степанович 4 50

Результат загальнокомандного заліку педагогів і керівників

Місце Педагог/керівник Кількість балів Усього учасників
6 Гаснюк Вероніка Василівна 10 252
15 Біличко Магдалина Сергіївна 1 252
15 Буркало Степан Михайлович 1 252

Результат загальнокомандного заліку навчальних закладів-переможців

Місце Навчальний заклад Кількість балів Усього учасників
5 Мукачівський державний університет 26 157

Витяг із загальнокомандного заліку навчальних закладів-переможців

XIV Всеукраїнської музичної олімпіади «ГОЛОС КРАЇНИ»

Місце Навчальний заклад Населений пункт Балів
1 Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського м. Київ, Україна 83
2 Київська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. М.Лисенка м. Київ, Україна 35
3 Музична школа сценічного виховання ім. І.Карабиця м. Київ, Україна 33
4 Київський університет імені Бориса Грінченка м. Київ, Україна 29
5 Мукачівський державний університет м. Мукачево, обл. Закарпатська, Україна 26

МДУ пишається та вітає студентів і викладачів спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою та бажає успіхів і подальших творчих звершень!