Вітаємо з міжнародним днем туризму!

Сьогодні студенти і викладачі кафедри туризму і рекреації святкували міжнародний день туризму в туристичному комплексі Білочка (с. Лісарня Мукачівського району.)
Святкування відбулося в веселій та дружній атмосфері, конкурсах та спортивних змаганнях. Всі учасники свята були задоволені.
Від дружнього колективу кафедри туризму і рекреації Мукачівського державного університету всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем
туризму!
Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей, а працівникам цієї галузі хотілось би побажати успіхів та процвітання у цій нелегкій
справі , адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними
світовими памятками архітектури, відпочити у найекзотичніших куточках світу та отримати море радості від проведеної відпустки.
Нехай у вашому житті завжди панує злагода та нехай вас завжди переслідують лише приємні щасливі емоції.

Зі святом вас дорогі туристи!!!