Вітаємо з перемогою!

11-12 травня 2017 року у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв відбувся VII Конкурс молодих модельєрів «Водограй».
Конкурс зібрав молоді таланти, які працюють у напрямку використання етнічних мотивів у сучасному мистецтві моди. Творчі пошуки молодих модельєрів оцінювало компетентне журі.
І місце у номінації «Сукня, костюм, комплект» виборола студентка факультету економіки, управління та інженерії Мукачівського державного університету Мар`яна Бокач.
Вітаємо переможницю та її наукових керівників ст. викл. Сєдоухову Є.В., ст. викл. Гонду А.П.!