Волейбольний турнір

29 березня 2018 року збірні команди волейболістів (чоловіки і жінки) Мукачівського державного університету брали участь у відкритій першості Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету ФВС МОН України з волейболу серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації.

Жіночі команди були зведені в одну групу та змагались по коловій системі.

В першій грі жіноча команда МДУ впевнено обіграла з рахунком 2:0 збірну команду Ужгородського торгово-економічного інституту.

В другій грі наша команда зустрілась із своїм головним суперником – збірною УжНУ. Ця гра стала окрасою всього турніру тому, що обидві команди продемонстрували цікаву, змістовну та захоплюючу гру. В підсумку збірна УжНУ перемогла.

В третій грі  жіноча збірна команда МДУ, під керівництвом тренера Гавришко Сергія, впевнено обіграла команду Берегівського інституту та в підсумку посіла друге місце.

У волейбольному турнірі чоловічих команд взяло участь 4 команди, які змагалися також по коловій системі в одній групі. Команду очолив старший викладач Мороз Ф. В. Наші хлопці зустріли шалений опір ужгородських команд, проте виглядали достойно вигравши у групі одну гру та посівши у підсумку 3 місце.

Вітаємо наших спортсменів що достойно відстояли честь вузу на змаганнях обласного рівня, а саме:

Збірна команда(жінки) Група
1. Лаба Юлія Т-31