Волонтерська акція студентів

9.11.2017 року студенти І-Ж курсу та третіх курсів (спеціалізації «Педагог-організатор») відвідали з волонтерською акцією обласний центр соціально-психлогічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями м. Мукачева (під керівництвом завідувача дошкільного відділення Кертис Н.В. та викладача педагогіки Глаголи О.М.). Студенти з вихованцями центру провели ряд розвивальних ігор, пізнавальних вправ, продемонстрували цікавий фільм про історію створення та розвитку реабілітаційного центру. Так, у доброзичливій атмосфері, вони весело і з користю провели час.
Студенти коледжу (ІІІ-А, ІV-А курси) щотижня відвідують вихованців центру.