Восьмий день «Літньої школи»

Восьмий день літньої школи пройшов цікаво та захопливо. Розпочався він з психологічного тренінгу «Ооо! Я бачу ціль, і хочу її досягнути. Рух до цілі». Тренер виготовив з учасниками колажі з цілями. Потім використовуючи ці колажі за допомогою різних методи вчив школярів бачити цю ціль і досягати її.
Наступним був майстер-клас з англійської мови. На якому школярі вчилися правильно володіти своїм словниковим запасом з іноземної мови.
В другій половині дня учасники брали участь у майстер класі на тему «Формування сімейного бюджету». Адже в даний час проблема вивчення формування і витрачання сімейного бюджету стає особливо актуальною, оскільки сімейний бюджет є невід’ємною частиною бюджету держави. Він є основою добробуту всієї держави і відображає рівень розвитку економіки.
І на завершення цього пізнавального дня школярі та студенти пограли у КВЕСТ у парку. Завдання квесту носили цікавий, пізнавальний та жартівливий характер. Заохочувальним сюрпризом була піца в кінці маршруту.