Впровадження ІКТ та практична реалізація комунікативної компетенції школярів як основне завдання вчителів іноземних мов сучасної школи

Навчання на факультеті допомагає виявленню основних труднощів при впровадженні ІКТ та допомагає розвивати комунікативні компетенції майбутніх вчителів іноземних мов.
А саме: здійснювати добір методів дослідження, проводити та інтерпретувати результати дослідження щодо виявлення методичних, адміністративних, побутово-технічних проблем, які перешкоджають самовдосконаленню та підвищенню якості вчителів іноземних мов, які стануть у нагоді під час практичної професійної діяльності.
Ласкаво просимо до Мукачівського державного університету!