Всесвітній день охорони праці

Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати… Авіцена

Міжнародна організація праці (МОП) у 2003 році оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці . У цей день проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В рамках відзначення Дня охорони праці 25 квітня завідуючою відділом охорони праці МДУ Гобрей М.В. проведено круглий стіл «Культура охорони праці — це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет».
У заході приймали участь проректор з науково-педагогічної роботи та економічних питань – головний бухгалтер Пігош В.А., лікар ЦРЛ та викладач «Основ медичних знань» Богдан М.І., головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради Бедринець М.Ю., інспектор сектору Мукачівського ВП(УМВС) Ластівка Я.Є., старший інспектор з дорожнього нагляду Щербей М.І., старший інспектор служби з надзвичайних ситуацій (УДНС) Мисло Є.І., інспектор з пожежної безпеки МДУ Самус Л.Ф., викладачі, працівники та студенти МДУ.
Всі доповіді об`єднувала одна мета – донести до людей головні правила, як зберегти здоров`я, а інколи і життя, адже, як відзначив проректор МДУ Пігош В.А., впровадження новітніх технологій в навчальний процес вимагає змін в системі охорони праці.
Всі рекомендації, надані фахівцями, будуть включені у комплексний ряд заходів з охорони праці в Мукачівському державному університеті.