Всесвітній день психічного здоров’я

Психологічно здорова людина – це перш за все людина спонтанна і творча, життєрадісна і весела, відкрита і така, що пізнає себе і навколишній світ не лише розумом, але і відчуттями, інтуїцією. Вона повністю приймає саму себе і при цьому визнає цінність і унікальність людей, що оточують її. Така людина покладає відповідальність за своє життя перш за все на саму себе і отримує уроки з несприятливих ситуацій. Її життя наповнене сенсом, хоча вона не завжди формулює його для себе.

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я.

Серію тематичних заходів у рамках цього Дня організували і провели працівники психологічної служби Виноградівського центру практичної психології та соціальної роботи. Студенти ІІІ курсу Виноградівського державного коледжу  спеціальностей «Електропостачання» та «Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередачі» разом з викладачем психології Іскович О.Ф. стали учасниками лекції-диспуту, що проводився в  районній бібліотеці на тему збереження психічного здоров’я.