Всеукраїнський театральний фестиваль «Імпреза над Латорицею»

З 2 по 5 листопада у міському театрі Мукачева проходив Всеукраїнський театральний фестиваль «Імпреза над Латорицею», в якому брали участь театральні колективи з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Вінниці, Чернігова, Конотопа, Білгород-Дністровського та Мукачева. На одну з вистав завітали і студенти І-Ж, VІ-Б, VІ-Г курсів гуманітарно-педагогічного коледжу в супроводі з викладачем Глаголою О.М. Це була вистава «Над часом» представлена вінницьким театром-студією ВНМУ ім. М. Пирогова «Сьоме небо». Вінничани зіграли зворушливий спектакль, в якому поруч зі здоровою молоддю грають актори-аматори з обмеженими можливостями. Надзвичайно емоційна та професійна гра акторів вразила всіх глядачів, які після виступу довго аплодували стоячи. Студенти дуже задоволені тим, що мали можливість побачити таку чудову виставу і підтримати молодих аматорів, які доводять, що немає нічого неможливого.