Вшановуємо пам’ять В. О. Сухомлинського!

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.
Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього. Його педагогічні надбання з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію та освітню виховну практику і стала своєрідним революційним етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення.
Педагогічний факультет Мукачівського державного університету не залишився осторонь та долучився до творчого відзначення 100-річчя від дня народження славетного українського педагога.
З метою популяризації спадщини педагога-гуманіста кураторами академічних груп проведено години спілкування, бесіди, круглі столи («Ідеї В.О.Сухомлинського і практика гуманізації сучасної школи», «В.О.Сухомлинський і школа ХХІ століття»«Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського в Новій українській школі» та ін.). Разом зі студентами обговорили актуальність педагогічних ідей Василя Сухомлинського для розвитку професійної майстерності сучасного вчителя, ідеї національно-патріотичного виховання, провідні концепції його гуманної педагогіки тощо.
Привернули увагу яскраві та змістовні стінгазети, оформлені студентами груп ПО-2, ПО-4 спеціальності «Початкова освіта».
З великим задоволенням студенти переглянули тематичну виставку «Виховуємо на спадщині В.Сухомлинського», на якій представлені книги, періодичні видання та інші документи, присвячені життю і творчій діяльності Великого Педагога.