Вся радість життя в творчості

19 травня 2017 року відбулося нагородження студентів та викладачів кафедр, що готують фахівців творчих спеціальностей – «Музичне мистецтво», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Конструювання і технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості», «Професійна освіта. Дизайн».
Ректор Мукачівського державного університету, доктор психологічних наук, професор Щербан Тетяна Дмитрівна подякувала всім за професіоналізм, досягнуті успіхи у навчальній та науковій діяльності, активну участь у культурно-мистецькому житті університету.

Також до привітань долучилася завідувач відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Калій Ірина Ярославівна.
За особистий внесок у розвиток народної творчості, професіоналізм, організаторські здібності, досягнуті успіхи у навчальній та науковій діяльності, активну участь у культурно-мистецькому житті університету нагороджуються науково-педагогічні працівники:

1. Гаснюк Вероніка Василівна;
2. Ленд’єл-Сяркевич Антоніна Антонівна;
3. Добош Сергій Юлійович;
4. Буркало Степан Михайлович;
5. Мусієць Євген Григорович;
6. Пуйова Валентина Іванівна;
7. Деркач Ольга Іванівна;
8. Бегун-Трачук Лариса Олександрівна;
9. Біличко Ярослав Володимирович;
10. Біличко Магдалина Сергіївна;
11. Бурман Консуела Іванівна;
12. Гальовчик Марина Михайлівна;
13. Екман Мирослав Сергійович;
14. Короленко Олена Олександрівна;
15. Лукіна Любов Петрівна;
16. Макарова Наталія Вікторівна;
17. Шляхта Надія Василівна;
18. Хархаліс Оксана Петрівна;
19. Майборода Ірина Омелянівна.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості, високий професіоналізм, педагогічні та організаторські здібності, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, активну участь у культурно-мистецькому житті університету нагороджуються студенти:

1. Богдан Аліна;
2. Кентеш Іштван;
3. Біланин Михайло;
4. Мішкулинець Мирослава;
5. Дьордяк Василь;
6. Романко Евеліна;
7. Сікомас Іванна;
8. Ференцик Олександр;
9. Поляк Аліна;
10. Боднар Олеся.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості, високий професіоналізм, педагогічні та організаторські здібності, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, активну участь у культурно-мистецькому житті університету нагороджуються науково-педагогічні працівники:

1. Віктор Тетяна Миколаївна
2. Сєдоухова Євгенія Віталіївна
3. Білей-Рубан Наталія Василівна
4. Іванчо Тетяна Романівна
5. Росул Руслан Васильович
6. Герасимов Віталій Вікторович
7. Садовнікова Тетяна Миколаївна
8. Полуда Світлана Нестерівна
9. Рейс Тіберій Тіберійович
10. Попова Алла Іванівна
11. Петрус Борис Борисович
12. Бокша Наталія Іванівна
13. Кабацій Леся Іванівна
14. Лендєл Людмила Петрівна

За особистий внесок у розвиток народної творчості, професіоналізм, організаторські здібності, досягнуті успіхи у навчальній та науковій діяльності, активну участь у мистецькому житті університету нагороджуються студенти:

спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»:

1. Хом’як Богдан Богданович
2. Пекар Сергій Сергійович
3. Жемоєдов Анатолій Іванович
4. Коверзнева Карина Олегівна

спеціальності «Конструювання і технології швейних виробів»:

1. Вінтоняк Іванна Юріївна
2. Желем Дарина Богданівна
3. Бокоч Мар’яна Петрівна
4. Ворон Лілія Степанівна
5. Романюк Тетяна
6. Чорба Лілія
7. Шершун Марина
8. Шовкопляс Леся

І на завершення – музичний подарунок від чоловічого ансамблю під керівництвом Ярослава Біличко.