ЯРМАРОК КАР’ЄРИ «КРОКИ ДО УСПІХУ»

23 квітня 2018 року в Мукачівському державному університеті відбувся ярмарок кар’єри «Кроки до успіху». Подібні заходи вже стали традиційними для Мукачівського державного університету. Ярмарок кар’єри є кроком до покращення співпраці роботодавців, навчальних закладів та тих, хто шукає роботу.

Організаторами заходу виступили факультет економіки, управління та інженерії Мукачівського державного університету, Закарпатський обласний та Мукачівський міський центр зайнятості.

Гості заходу: представники Мукачівської міської ради, Відділу культури та управління освіти, молоді та спорту м. Мукачева, Мукачівського райвідділу освіти та Відділу культури Мукачівської РДА, Організації роботодавців м. Мукачева, представники роботодавців, школярі м. Мукачева, викладачі та студенти МДУ.

Серед підприємств, що відвідали захід, були: ПАТ «МТФ«МРІЯ», СП «ВІАД СЕЙЛС-МУКАЧЕВО» ЛТД, ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ТОВ «ЕНО МЕБЛІ ЛТД», Завод «Флекстронікс ТЗОВ», ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», ПАТ «Мукачівський завод «ТОЧПРИЛАД», ФОП Грицовканич А.М., ПП «ТРАВЕЛ-ТУР М», МКП «Екскурсія».

Ректор Мукачівського державного університету Тетяна Дмитрівна Щербан наголосила на прагненні вузу забезпечити студентів всіма наявними можливостями для здобуття професій, що є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Також до присутніх із вітальним словом звернулися директор Закарпатського обласного центру зайнятості Ю.І. Фущич та заступник міського голови Мукачева О.Ю. Галай.

В рамках проведення заходу студенти університету презентували свої факультети та спеціальності учням шкіл. Учасники ярмарку мали можливість поспілкуватися з представниками роботодавців, запрошеними на захід, та ознайомитись із вакансіями і вимогами для отримання роботи на місцевих підприємствах. Студенти університету отримали консультації фахівців щодо послуг служби зайнятості.

Ярмарок кар’єри – це ідеальний простір для спілкування між представниками підприємств, студентами, молодими фахівцями і майбутніми абітурієнтами, а також унікальна можливість поєднати інтереси роботодавців та шукачів роботи в одному місці і в один час!

Організатори ярмарку висловлюють велику подяку гостям, учасникам, керівництву вузу та всім, хто долучився до його проведення, особливо студентам-економістам МДУ!