Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Викладачами циклової комісії іноземних мов Іщук К.П та Галич О.І. був організований позаурочний захід присвячений дню європейських мов. Завдяки спільній роботі колег, на заході звучали пісні німецькою та французькою, італійською та угорською мовами, вірші українською та англійською, німецькою та французькою, польською мовами.

Головною метою заходу було:

• поліпшення патріотичного виховання студентської молоді;

• гуманітарне поєднання професійного становлення студентів з формуванням у них високоморальних рис громадянина України;

• виховання всебічно розвинутої, високоосвіченої, соціально активної особистості, здатної до самовдосконалення та самоореалізації, виховання в неї почуття відповідальності, високої духовності.